O nás


Spoločnosť AUTO FRESH s.r.o. sa venuje veľkoobchodu a maloobchodu s autodielmi, autodoplnkami, olejmi, autochémiou, autokozmetikou, pneumatikami, servisnou technikou a náradím. Firma využíva na prijímanie objednávok či systém skladovania tovaru špecializovaný program na predaj autodielov NEXTIS. Veľkoobchodní zákazníci si môžu prostredníctvom tohto programu objednávať želané produkty cez webovú stránku www.autofresh.sk. S našimi zákazníkmi komunikujú priamo v teréne dvaja obchodní zástupcovia. Súčasťou spoločnosti je aj maloobchodná predajňa s autodoplnkami, autochémiou, autokozmetikou či olejmi umiestnená v jej priestoroch. O finančné a personálne záležitosti sa stará vlastná ekonómka firmy.

    AUTO FRESH s.r.o. vzniklo v apríli 2012 ako SZČO s dvoma zamestnancami v priestoroch veľkosti 70m2 na adrese Zvolenská cesta 13 v Banskej Bystrici. Tu sídlime doteraz. Popritom, ako sme získavali nových zakazníkov aj dodávateľov a zásobovali náš sklad ďalším tovarom, pribúdali aj noví kolegovia a zväčšovali sa priestory. V septembri 2016 sme prešli na s.r.o. teda AUTO FRESH s.r.o. O pár rokov neskôr, na jeseň 2019, sa náš tím rozšíril o 4 ďalších spolupracovníkov. Vďaka rozšíreným priestorom na pôvodnej adrese sme uskladnovali tovar na ploche väčšej ako 400m2. Ten vieme rozviezť našimi autami do celého Banskobystrického kraja minimálne raz za deň.

    Momentálne AUTO FRESH s.r.o. zamestnáva 14 ľudí a disponuje deviatimi rozvozovými autami. V apríli 2020 sme v rámci inovácie a rozvoja spoločnosti zaviedli skenovanie tovaru, čo urýchlilo a spresnilo jeho prípravu na rozvoz a predaj. Zavedením čítačiek sme dosiahli odchod rozvozových vozidiel o 6:30 h. V júli 2020 sme postavili dvojposchodový sklad a zväčšili tak skladovaciu plochu až na viac ako 600m2 s 2000 policami. Ďalším cieľom je zaplniť tento sklad tak, aby mali naši zákazníci k dispozícii tovar, ktorý potrebujú.